Silnik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Metody na to, by podróż samolotem była prosta oraz przyjemna

auta - powiększenie
Autor: Petr Dadák
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjazdy do dalekich krajów mogą być nadzwyczaj miłym oraz ekscytującym doświadczeniem. Jednak długotrwałe loty mogą się okazać również nadzwyczaj męczące.


Na szczęście istnieje nieco metod, które pomogą uprościć męczący lot.

Dlaczego opłaca się oddać do regeneracji zużytą turbosprężarkę?

biały samochód
Autor: mick alto
Źródło: http://www.flickr.com
Droga do turbodoładowania jest niemal tak stara, jak historia silnika spalinowego. Pradawna turbosprężarka oferowała ubogie wykorzystanie, nadawała się do wykorzystywania tylko do ogromnych silników, takich jak silniki okrętowe.

Dla wielu osób skutery czy też rowery są jedną z lepszych opcji poruszania się po mieście

skuter
Źródło: pixabay.com
W obecnych czasach coraz więcej ludzi szuka alternatyw jeśli chodzi o prędkie przemieszczanie się po mieście. Do najpopularniejszych należą motocykle, które można kupić za niewielkie pieniądze i w użyciu nie jest drogi. Jeżeli rozmyślamy nad jego kupnem należy obejrzeć najbardziej popularne i promowane marki oraz poczytać opinie na ich temat. Warto także namyślić się, na ile jest to dla nas potrzebne i czy faktycznie będziemy z tego niejednokrotnie korzystać.

O czym należy pamiętać w czasie serwisowania swojego samochodu.

Wyprawy wędkarskie
Źródło: www.zewprzygody.pl
Systematyczne serwisowanie ma ogromne znaczenie, aby samochód mógł jeździć długo w dobrym stanie. Przede wszystkim podczas wizyt w serwisie wymienia się wszystkie niezbędne płyny eksploatacyjne oraz podzespoły, na przykład klocki hamulcowe czy opony.
Tags:

Jaki powinien być serwis samochodowy? Na co koniecznie zwrócić uwagę?

samochód - powiększenie
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
serwisów samochodowych jest bardzo dużo, jedne z nich są bardziej profesjonalne, inne gorsze. Czy są takie, o których możemy powiedzieć, że są bliskie ideału?


Rynek motoryzacyjny cały czas ulega zmianie, więc i serwisy samochodowe powinny się rozwijać, żeby mogły w bardziej niezawodny sposób zdiagnozować oraz naprawiać różnorakie usterki.

Jak powinien być przeprowadzony dobry tuning germańskiego samochodu?

sieci
Facetom cały czas jest za mało. Pragną więcej pieniędzy, żeby zakupić sobie właściwszy samochód z bardziej większym Silnikiem, aby mógł gnać jeszcze szybciej. I po co to komukolwiek? Niechaj sobie zakupi ciężarówkę, to będzie mógł mówić swoim kumplom, że posiada maksymalny.

Rozrząd w wozie. Jak działa? Jak można o to zadbać?

samochód
Autor: Marcus Balcher
Źródło: http://www.flickr.com
Każda znana nam dzisiaj forma transportu, która jest napędzana przy użyciu z napędu tłokowego, ma w swoim środku w „rzecz”, którą nazywa się mianem rozrządu.

Skutery jako lepsza alternatywa dla aut

zapach
Większa część z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez swojego samochodu. Jednak coraz to bardziej zaczopowane miasta, coraz wyższe ceny paliwa i koszty ubezpieczenia samochodów, deficyt miejsc parkingowych spowodowały, że coraz więcej ludzi myśli o alternatywie dla auta.

Filtry kabinowe będą znacznie częściej zakładane

filtr oleju
Autor: Sunny
Źródło: http://www.flickr.com
Czy powiemy jakie filtry odnajdują się w pojeździe?

Okazują się być części wyposażenia samochodu, bez których ten nie jest w stanie się przemieszczać, lecz są też takie elementy, które mają raczej zadanie poprawić komfort jazdy oraz nie oddziałują na działanie pojazdu. Do jednej i drugiej kategorii wliczają się filtry, bo mamy takie, bez których spokojnie pojazd ma szansę funkcjonować i takie, bez których nie będziemy w stanie zbyt daleko zajechać. Dlatego trzeba się dowiedzieć jakie posiadamy filtry i ile razy musimy je wymieniać.

Co jest dozwolone przy tuningu pojazdu?

tableau - pojazd
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Sportowy wydech, ogromny spojler a także parędziesiąt koni mechanicznych więcej pod maską. Tak poniektórzy posiadacze poprawiają swoje wozy, aby dawały jeszcze więcej frajdy z jazdy a także były obiektem westchnień niedrugich kierowców.


Biorąc się za diesel tuning, należałoby pomnieć, iż niektóre z modyfikacji mogą być zakwestionowane w trakcie przeglądu technologicznego lub policję podczas kontroli drogowej.