płyn

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co poczynić, aby zdać egzamin na prawko?

testy na prawo jazdy online
Autor: Kevin Napper
Źródło: http://www.flickr.com
Mam dzisiaj dla Was nieco wskazówek, które pozwolą na znakomite przygotowanie się do egzaminu na prawo jazdy.


Do sprawdzianu z teorii przygotowuj się od pierwszych wykładów. W czasie teoretycznych zajęć zapytaj nauczyciele, gdy tylko masz jakiekolwiek wątpliwości.

Zamiana płynu w systemie chłodzenia auta – zobowiązanie każdego właściciela samochodu.

biały volkswagen
Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Kierowcy bardzo dobrze wiedzą, jak bardzo ważne jest dbanie o kondycję techniczną samochodu. Jednym z ważnych instrumentów jest układ chłodzenia.

Co najbardziej korzystnie wykorzystywać do chłodnicy? O jakich kwestiach powinniśmy pamiętać? Jakiego typu preparat jest najlepszy?

silnik
Autor: James Case
Źródło: http://www.flickr.com
Może dla wielu osób to będzie ciekawostka, ale najbardziej odpowiednim płynem chłodniczym jest woda. Woda jest bardziej skuteczna od najbardziej profesjonalnych płynów chłodniczych, 10-krotnie bardziej skuteczna od olejów i aż 100-krotnie bardziej efektywna od powietrza. To przy tym rozwiązanie bardzo tanie. Ma jednakże wadę, która eliminuje ją z typowej eksploatacji. Nie jest nią tworzenie się korozji, choć z tym się może kojarzyć. Jest nią zdolność do zamarzania w temperaturach niżej niż 0 stopni Celsjusza.

Zadbaj o swój samochód i pokaż się z jak najlepszej strony przed bliskimi i znajomymi. To, jak się pokazujesz mówi dużo o tobie samym.

Samochód osobowy
Autor: Joe Hunt
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkim zdarzają się na drodze niekorzystne zdarzenia drogowe. Niestety, szczególnie w Polsce takie rzeczy to codzienność. Część z nich kończy się zniszczeniami mechanicznymi naszych maszyn. Część jeszcze poważniej.. Szczególnie w większych obszarach miejskich, gdzie przejazdy pojazdów są zatrważające. Duże zagrożenie powodują tutaj zamiejscowi, którzy są niedostosowani do jazdy po większych skrzyżowaniach, rondach i drogach szybkiego ruchu.

Jak należy czyścić urządzenia medyczne? O jakich rzeczach głównie powinniśmy pamiętać?

Środki dezynfekujące
Autor: FoodBankCENC.org
Źródło: http://www.flickr.com
Różnego typu urządzenia, jakie używane są do leczenia zmian w układzie oddechowym mogą stać się miejscem rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. Takie więc urządzenia, jak ustniki, maski albo spejsery potrzebują regularnego czyszczenia oraz dezynfekcji. Jest to kwestia dotycząca nie jedynie warunków szpitalnych w Warszawie, ale także urządzeń do użytku domowego.

O swoje narzędzia powinniśmy zadbać

Sterylizator
Autor: Clive Darra
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy wybieramy się do fryzjera czy kosmetyczki to liczymy na to, że wszystko, co zostanie użyte do pracy z nami będzie zdezynfekowane. Choć zapewne to nie zawsze są zabiegi, które ingerują w naszą skórę, jednak nikt nie chciałby po odwiedzinach w jakimkolwiek gabinecie dostać jakiegoś uczulenia lub czegoś gorszego. Dlatego tak ważne jest, by gabinety fryzjerskie i kosmetyczne miały sterylizator kosmetyczny.