Motocykle

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Skutery jako lepsza alternatywa dla aut

zapach
Większość z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez własnego samochodu. Jednak coraz to bardziej zakorkowane miasta, coraz wyższe ceny paliwa i koszty napraw aut, brak miejsc parkingowych spowodowały, że coraz więcej ludzi myśli o innej opcji dla samochodu.

Zamiłowanie do motoryzacji – pasja na całe życie. Czy dotyczy także Ciebie? A może kogoś z Twoich najbliższych?

motor Honda
Autor: driver Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie mają różne pasje. Na pewno zresztą zauważasz to, obserwując swoich znajomych. Jedni lubią podróże, inni literaturę, jeszcze następni nietypowe sporty. Skaczą ze spadochronem czy szaleją na desce windsurfingowej. Tak naprawdę nieistotne, co robimy w wolnych chwilach, istotne, by sprawiało nam to szczęście.

Nowości związane z motoryzacją

nowy Citroën
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wie, że panowie pracujący w warsztatach samochodowych to najczęściej hobbyści. Ludzie, którzy uwielbiają auta chcą wiedzieć wszystko na ich temat i chcą umieć je ulepszyć. Ale część osób, która twierdzi, że jest pasjonatami motoryzacji, ale okazują się nimi tylko w teorii. Nie umieją nic naprawić przy aucie, nawet zmiana koła zapasowego jest dla nich wielkim wyzwaniem. A najprawdziwsza motoryzacja to coś więcej niż informacje z czasopism branżowych, musimy poczuć zapach benzyny i oleju, trzeba ubrudzić sobie ręce, by móc powiedzieć, że kocha się motoryzację.